Notifikacje 6 marca o 19:00 robimy szkolenie za 0 zł o pisaniu ofert! Zarezerwuj swoje miejsce tutaj: tutaj! Notifikacje

Uczymy zarabiania na wiedzy!

Pokazujemy, jak zbudować społeczność, wymyślić produkt edukacyjny, przetestować go, wyprodukować i skutecznie sprzedawać.

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE CZYTAJ WIĘCEJ

Jak możemy Ci pomóc?

Na czym polega zarabianie na wiedzy?

Znajdź swoje plemię

Znajdź swoje plemię

Określamy, kto chce naszej wiedzy. Jeśli zwrócimy się do „wszystkich", to zwiększa się ryzyko, że NIKT nie będzie się identyfikował z Twoimi treściami – będą bezosobowe.

Arrow
Zbuduj społeczność

Zbuduj społeczność

Gdy wiesz, jacy odbiorcy należą do Twojego plemienia, możesz zacząć udowadniać im, że znasz się na rzeczy. Na tym etapie dzielimy się bezpłatną wiedzą, która pomaga/jest ciekawa/odkrywcza dla Twoich odbiorców.

Arrow
Zbadaj zainteresowanie

Zbadaj zainteresowanie

Gdy plemię zbiera się wokół Ciebie, możesz zacząć przysłuchiwać się jego potrzebom. A póżniej wymyślać produkty pogłębiające wiedzę z Twoich treści.

Arrow
Sprzedawaj produkty

Sprzedawaj produkty

Wisienka na torcie – tworzysz kampanię sprzedażową, zbierasz opinie i zyskujesz grono wiernych klientów.

Kim jesteśmy i dlaczego warto się od nas uczyć?

Magda Owsiany

Magda Owsiany

Specjalizuję się w sprzedaży produktów edukacyjnych: przez około 2 lata pracowałam w firmie tworzącej produkty edukacyjne (devstyle.pl by Maciej Aniserowicz). Później sama zaczęłam wydawać i sprzedawać własne produkty.

Od +6 lat zajmuję się pisaniem sprzedażowym: czuję się jak ryba w wodzie, gdy mam napisać ofertę, maila sprzedażowego lub post na social media. Tworzę treści dla swojego biznesu i konsultuję treści innych osób w szkoleniu Sprzedawaj Słowem.

Stworzyliśmy produkt na nietypowy temat: niewiele osób wierzyło, że taki niszowa rzecz jak kolaże cyfrowe (grafiki ze zdjęć tworzone na komputerze) „zażre”. Podczas premiery produktu zarobiliśmy ponad 100 000 zł (w sumie ponad 680 tys. złotych).

Praktykuję sprzedaż, a nie tylko o niej gadam: nasze kampanie sprzedażowe generują zazwyczaj ponad 100 tysięcy złotych przychodu. Do tej pory wygenerowaliśmy ponad 2 mln złotych przychodu. W ok. 3 lata. Mamy na pokładzie ponad 3000 Uczestników szkoleń.

Tomek Kuźniar

Przedsiębiorca. Z zawodu programista, w branży ponad 10 lat.

W firmie Burza w mózgu odpowiada za zarządzanie projektami oraz technikalia: automatyzacje, montaż, stawianie stron, harmonogram prac, tworzenie botów edukacyjnych, przygotowanie webinarów, delegowanie zadań etc.

Na zdjęciu jest też kot Misio. Nie wie, o co chodzi w biznesie online. Za to lubi, gdy za zarobione pieniądze kupujemy mu saszety.

Tomek Kuźniar

Podzieliliśmy się naszą wiedzą m. in. w:

Jedna z opinii na temat naszej wiedzy:

Joanna Lubecka

Joanna Lubecka

Adwokat, założycielka kancelarii Lubecka.law

⭐⭐⭐⭐⭐

„Instynktownie zawsze poszukuję najlepszych treści edukacyjnych. Nie lubię uczyć się od kogokolwiek, chcę uczyć się od najlepszych. Szukam też nauczycieli, którzy nie skupiają się tylko na formułowaniu zasad i wytycznych, ale też sami robią i odnoszą sukcesy w obszarze, z którego chcą edukować.

Pamiętam jak pierwszy raz trafiłam na treści @burzawmozgu na Instagramie. Co wtedy pomyślałam i dlaczego do dziś są moje, ulubione materiały edukacyjne.

Bo Magda i Tomek robią to najlepiej. Uczą jak tworzyć produkty edukacyjne i zarabiać na swojej wiedzy używając doskonałej, prostej, wymownej komunikacji, która trafi do każdego. Tak powinniśmy mówić, tak powinniśmy pisać, tak powinniśmy sprzedawać. Bez zbędnych otoczek, bez nawijania niezrozumiałego dla nikogo makaronu na uszy. Szczerze, prawdziwie i umiejętnie. Najlepsza, najbardziej użyteczna i moja ulubiona przestrzeń w Internecie dotycząca dobrej komunikacji sprzedażowej. Tworzona przez osoby, które nie tylko mówią, ale też same odnoszą sukcesy stosując swoje, własne zasady.

Jako twórca produktów edukacyjnych sięgam do treści @burzawmozgu regularnie i staram się pamiętać, powtarzając za @burzawmozgu, że każdy wie, dlaczego ma kupić batonik, ale żeby sprzedać produkt edukacyjny, trzeba już podziałać trochę inaczej.

Polecam obiema rękami, na tej wiedzy nie da się nie skorzystać.

Zaufali nam m. in:

Blog o zarabianiu na wiedzy

Tutaj jest mięcho z wiedzą:

Ile wiedzy dać za darmo, czyli jak dzielić się swoją wiedzą online
Marketing 29 lutego 2024

Ile wiedzy dać za darmo, czyli jak dzielić się swoją wiedzą online

Rozdawanie wiedzy za darmo nie ma sensu? To nieprawda! Nawet jeśli będziemy postować codziennie, robić lajwy, webinary, nagrywać podcast itd., znajdą się ludzie, którzy sięgną po nasze płatne produkty. Czasem zrobią to w ramach podziękowania, a czasem w poszukiwaniu jeszcze głębszej wiedzy. Sprawdźmy, dlaczego warto dzielić się wiedzą za darmo i jak to umiejętnie zrobić.

Czytaj więcej
Jak zaplanować skuteczną kampanię sprzedażową online?
Sprzedaż 22 lutego 2024

Jak zaplanować skuteczną kampanię sprzedażową online?

Słowa „kampania sprzedażowa” brzmią tak podniośle… nic dziwnego, że mogą przytłaczać. Wiele osób nie wie, od czego zacząć, by ją przygotować. Przez to nie mają pomysłów, o czym w ogóle MOŻNA pisać/mówić i sprzedają swoje produkty, mówiąc w kółko: „kup, bo fajne” (chyba się zgodzimy, że to nie brzmi dobrze). Wytłumaczę, jak zaplanować kampanię sprzedażową, by jednocześnie zarobić na chleb (i to z masłem!) i nie budzić się z myślą „olaboga-co-publikować-żeby-kupili”!

Czytaj więcej
PODSUMOWANIE ROKU 2023 – biznes i życie prywatne
Podcast 15 stycznia 2024

PODSUMOWANIE ROKU 2023 – biznes i życie prywatne

Rok 2023 zmierza ku końcowi, więc postanowiłam, że zrobię podsumowanie, co zadziało się w naszej firmie – Burzy w mózgu oraz w życiu prywatnym. Chcę żeby to podsumowanie było takim szwedzkim stołem, z którego możesz zabrać sobie inspirację albo pomysł na działanie.

Czytaj więcej
Jak PROWADZIĆ BIZNES SOLO i nie zwariować? | Marek Jankowski
Podcast 19 grudnia 2023

Jak PROWADZIĆ BIZNES SOLO i nie zwariować? | Marek Jankowski

Tradycyjny sposób budowania firmy to zatrudnianie coraz większej liczby osób i otwieranie nowych filii. A co, jeśli mamy inne oczekiwania od biznesu? Jeśli po prostu chcemy, żeby dawał na pieniądze na fajne życie, na zabezpieczenie finansowe, na spełnianie marzeń? To jest możliwe! W tym odcinku Marek Jankowski i ja rozkminiamy, jak ułożyć taki biznes.

Czytaj więcej
5 BŁĘDÓW podczas sprzedaży PRODUKTÓW CYFROWYCH
Podcast 14 grudnia 2023

5 BŁĘDÓW podczas sprzedaży PRODUKTÓW CYFROWYCH

Ten odcinek jest dla osób, które już mają własny produkt edukacyjny i go sprzedają lub zamierzają sprzedawać. Omówię w nim 5 obszarów, w których często pojawiają się braki. Pokażę palcem, czego dokładnie brakuje i jak można to zmienić.

Czytaj więcej
Jak ułożyć STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ dla Twojej MARKI? | Anna Ledwoń-Blacha
Podcast 7 grudnia 2023

Jak ułożyć STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ dla Twojej MARKI? | Anna Ledwoń-Blacha

To trzeba usiąść, pomyśleć na spokojnie… Czasem zanim zaczniemy działać, warto pomyśleć, co i jak chcemy zrobić. Zwłaszcza jeśli chodzi o marketing dla naszego biznesu opartego o zarabianiu na wiedzy. Dziś pogadamy, jak ułożyć jego podstawy.

Czytaj więcej

Vlogi

Tutaj możesz nas poznać od kulis:

Chcesz nas bliżej poznać?

Koniecznie sprawdź naszego instagrama @burzawmozgu! (50k+ obserwujących)

Idę jak burza

Cotygodniowe listy o budowaniu i sprzedaży produktów edukacyjnych. Bez lania wody. Za 0 zł. Co piątek o 17:00.

.