fbpx

O mnie

Fajnie, że chcesz mnie poznać! Jestem Magda. Gadam o kreatywności w podcaście Burza w mózgu i robię kolaże (mój INSTAGRAM). Kocham koty i wydziwiane smaki lodów.

Chcę pomagać osobom głodnym tworzenia w zdobywaniu umiejętności pomagających im odkrywać i rozwijać kreatywne pasje, by mogły one odpowiedzieć na pytanie „co chcę robić w życiu?. To moja misja.

W ramach tej krucjaty pokazuję, jak robić kolaże. Ponadto uczę pisania, które porywa serca i sprzedaje. Przez 4 lata pracowałam jako copywriter (piszę oferty sprzedażowe, newslettery, wpisy na bloga, treści reklamowe itd.) i dzielę się moją wiedzą w trzech miejscach:

TU ZNAJDZIESZ CIEKAWE RZECZY:

  • Podcast Burza w mózgu na Spotify
  • Grupa FB Kolaże analogowe i w digitalu – społeczność fanów i twórców kolaży. Dzielimy się tam źródłami grafik do kolaży, wiedzą techniczną i naszymi pracami! Wisienka na torcie: członkowie tej grupy nazywają się jeże! 
  • Newsletter Burzy – co piątek otrzymasz pięć linków do kreatywnych/inspirujących miejsc w internecie. Do tego dorzucam brzydko-śmieszną rycinę zwierzęcia! Deal życia.   ZAPISZ SIĘ POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ!