Fajnie, że chcesz mnie poznać! Jestem Magda. Gadam o kreatywności w podcaście Burza w mózgu i robię kolaże (mój INSTAGRAM). Kocham koty i wydziwiane smaki lodów.

Pokazuję, że kreatywność to umiejętność, a nie dar z niebios. Przydaje się w rozwiązywaniu codziennych problemów, a nie tylko podczas pisania wierszy czy malowania. I co najważniejsze: KAŻDY może ją rozwijać! 

W podcaście uczę jak to zrobić i obalam mity związane z kreatywnością. Przeprowadzam też wywiady z osobami z branży kreatywnej, które chcą dzielić się swoją wiedzą na temat rozwijania twórczego myślenia. 

Ponadto uczę pisania, które porywa serca i sprzedaje. Od trzech lat pracuję jako copywriter (piszę oferty sprzedażowe, newslettery, wpisy na bloga, treści reklamowe itd.) i dzielę się moją wiedzą w dwóch miejscach:

W TYCH MIEJSCACH UCZĘ KREATYWNOŚCI:

  • Szkoła Kolażu – uczę jak robić kolaże w digitalu
  • Podcast Burza w mózgu na Spotify
  • Grupa FB Kolaże analogowe i w digitalu – społeczność fanów i twórców kolaży. Dzielimy się tam źródłami grafik do kolaży, wiedzą techniczną i naszymi pracami! Wisienka na torcie: członkowie tej grupy nazywają się jeże! ? 
  • Newsletter Burzy – co piątek otrzymasz pięć linków do kreatywnych/inspirujących miejsc w internecie. Do tego dorzucam brzydko-śmieszną rycinę zwierzęcia! Deal życia.  ?  ZAPISZ SIĘ POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ!