Notifikacje 19 czerwca o 19:00 robimy LIVE za 0 zł o kampaniach sprzedażowychZarezerwuj miejsce! Notifikacje

O nas

Na tej stronie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem ze sprzedaży cyfrowych produktów edukacyjnych (od e-booków po szkolenia online).

Edukujemy o różnych etapach tej ścieżki: od poziomu „dopiero buduję pozycję speca” poprzez wymyślanie produktów edukacyjnych i testowanie ich, aż po sprzedawanie.

Magda Owsiany

Magda Owsiany

Specjalizuję się w sprzedaży produktów edukacyjnych: przez około 2 lata pracowałam w firmie tworzącej produkty edukacyjne (devstyle.pl by Maciej Aniserowicz). Później sama zaczęłam wydawać i sprzedawać własne produkty.

Od +6 lat zajmuję się pisaniem sprzedażowym: czuję się jak ryba w wodzie, gdy mam napisać ofertę, maila sprzedażowego lub post na social media. Tworzę treści dla swojego biznesu i konsultuję treści innych osób w szkoleniu Sprzedawaj Słowem.

Stworzyliśmy produkt na nietypowy temat: niewiele osób wierzyło, że taki niszowa rzecz jak kolaże cyfrowe (grafiki ze zdjęć tworzone na komputerze) „zażre”. Podczas premiery produktu zarobiliśmy ponad 100 000 zł (w sumie ponad 680 tys. złotych).

Praktykuję sprzedaż, a nie tylko o niej gadam: nasze kampanie sprzedażowe generują zazwyczaj ponad 100 tysięcy złotych przychodu. Do tej pory wygenerowaliśmy ponad 2 mln złotych przychodu. W ok. 3 lata. Mamy na pokładzie ponad 3000 Uczestników szkoleń.

Tomek Kuźniar

Przedsiębiorca. Z zawodu programista, w branży ponad 10 lat.

W firmie Burza w mózgu odpowiada za zarządzanie projektami oraz technikalia: automatyzacje, montaż, stawianie stron, harmonogram prac, tworzenie botów edukacyjnych, przygotowanie webinarów etc.

Na zdjęciu jest też kot Misio.
Nie wie, o co chodzi w biznesie online. Za to lubi, gdy za zarobione pieniądze kupujemy mu saszety.

Tomek Kuźniar

Idę jak burza

Cotygodniowe listy o budowaniu i sprzedaży produktów edukacyjnych. Bez lania wody. Za 0 zł. Co piątek o 17:00.

.